گردونه ی دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

مه سازهای التراسونیک ، پروانه ای و نازلی اسکندری

مه سازهای التراسونیک ، پروانه ای و نازلی اسکندری اگر در پی تهیه مه ساز برای سالن مرغداری ، گلخانه ، سالن پرورش قارچ و یا منزل خود هستید ، فرصت خرید مهسازهای قدرتمند اسکندری را از دست ندهید. گروه صنعتی اسکندری با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در عرصه تولید و عرضه انواع دستگاه های ص بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی بلدرچین ۵۰۴ تایی اسکندری

دستگاه جوجه کشی بلدرچین ۵۰۴ تایی از سری دستگاه های جوجه کشی سوپر مینیاتور میباشد که دارای کیفیت بسیار بالایی میباشد. این محصول دارای امکانات ویژه ای میباشد که امکان یک جوجه کشی بی دردسر را برای اپراتور به ارمغان آورده است. دستگاه جوجه کشی سوپر مینیاتور ۵۰۴ دارای امکانات ویژه بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی شترمرغ ۱۶ تایی

ه های جوجه کشی حرفه ای جهانی شاهد آن هستیم برای جوجه کشی از شترمرغ دستگاه های مخصوص تولید میگردد. این دستگاه ها به هیچ وجه مناسب برای جوجه کشی از سایر طیور نمی باشند و شرایط نرم افزار و سخت افزاری این دستگاه ها به طور کلی برای جوجه کشی از شترمرغ بهینه شده است. دستگاه جوجه کشی بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی هواباتور آمریکایی (GQF)

دستگاه جوجه کشی هواباتور محصول آمریکا بوده که یکی از قدیمی ترین ها در زمینه تولید دستگاه های جوجه کشی به شمار می آید ، بر خلاف دیگر شرکت های تولید دستگاه جوجه کشی کارخانه هواباتور به همین دستگاه ها در همین حد تکنولوژی بسنده کرده است و برای بروزرسانی دستگاه های جوجه کشی خود تلا بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی برینسا brinsea

برينسا در سال 1976 توسط یک مهندسی که علاقه زیادی هم به پرورش پرندگان داشته تاسیس شد ، از آنجایی که او علاقه زیادی به این رشته داشت وسعی میکرد در این زمینه نوآوری هایی انجام دهد او سعی به ساخت یک دستگاه جوجه کشی کرد که با طی سالیان به مرور این دستگاه جوجه کشی بهتر و بهتر شد تا اینکه بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی خانگی کوچک ۴۸ تایی

دستگاه جوجه کشی ۴۸ تایی یک دستگاه جوجه کشی خانگی کوچک و مناسب برای استفاده در محیط هایی مانند منزل و جاهای کوچک میباشد. بعد از تکمیل فرایند سفارش ، محصول توسط فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP و مستقیم از کارخانه در عرض ۲۴ ساعت برای شما ارسال خواهد گردید که نهایتاً در ۲ الی ۳ روز کاری درب م بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی آرکام Rcom

دستگاه جوجه کشی آرکام Rcom محصول کره جنوبی بوده که بنا به گذشته خود توانسته امروزه بهترین دستگاه های جوجه کشی جهان را تولید نماید ، Rcom را میتوانیم دقیقترین دستگاه جوجه کشی بدانیم که برای جوجه کشی از پرندگان زینتی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد ، تولیدات این شرکت در زمینه دستگاه بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی اسکندری EIG

دستگاه جوجه کشی اسکندری تولید ایران میباشد که با نام های تجاری ایزی باتور در دستگاه های جوجه کشی خانگی و سوپر مینیاتور برای دستگاه های جوجه کشی صنعتی تولید میشوند ، این کارخانه از سال 1372 در زمینه تولید انواع محصولات مرغداری و تجهیزات مرغداری فعالیت داشته است که به تدریج دستگا بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند

بلدرچین دماوند از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه دستگاه های جوجه کشی آغاز کرده است البته از سال 1374 تا 1388 نیز به پرورش بلدرچین پرداخته اند ، این گروه فنی مهندسی از سال 1383 شروع به تولید ملزومات پرورش بلدرچین نموده اند. در این راستا انواع قفس های پرورش بلدرچین ، دستگاه های جوجه کشی بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین

شرکت کاکس ماشین در ایران یکی از ارائه دهندگان دستگاه های جوجه کشی میباشد ، این شرکت با واردات دستگاه های جوجه کشی با نام کاکس یکی از برندهای بازار ایران را در زمینه جوجه کشی در دست دارد ، دستگاه جوجه کشی کاکس ماشین از 10 عددی تا 96 تایی در نمونه های خانگی و از 126 عددی تا 2000 عددی در ن بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

دستگاه جوجه کشی ایزی جیک

شرکت ایزی جیک یکی دیگر وارد کنندگان دستگاه های جوجه کشی خارجی میباشد ، شرکت ایزی جیک دستگاه های وارداتی خود را با چندین نام تجاری بسته به نوع آن دستگاه ارائه مینماید ، دستگاه جوجه کشی خانگی شرکت کاکس ماشین با نام تجاری دستگاه جوجه کشی جنسیس ساخت کره و دستگاه های جوجه کشی صنعتی بیشتر ..

 |