گردونه ی دستگاه جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

هیتر برقی فن دار خانگی

هیتر برقی فن دار خانگی از قابلیت های ویژه ای برخوردار است که از آن جمله میتوانیم به بدنه استیل ، فن های شش پر ، موتور بسیار قدرتمند ، امکان کارکرد با برق تک فاز ، تولید هوای کاملاً پاکیزه و ده ها مورد دیگر اشاره نماییم که باعث شده تا این هیتر بهترین انتخاب برای محیط هایی مانند سا بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

جت هیتر برقی اسکندری

جت هیترهای برقی در اصل نوع خاصی از بخاری های موشکی میباشند که به جای استفاده از سوخت هایی مانند گازوئیل یا گاز از برق تغذیه مینماید، این محصول از بدنه تمام استیل ، فن های پر قدرت شش پر ، موتور با کیفیت و المنت های نسوز برقی بهره برده است که این جت هیتر را به یکی از بهترین جت هیتر بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

آبسردکن ایستاده آندارنیک

آبسردکن آندرانیک به صورت دو منظوره ای طراحی شده و علاوه بر خنک نمودن آب، قادر به ارائه آب جوش نیز می باشد. لذا از دستگاه می توان برای تهیه انواع نوشیدنی فوری همچون چای، نسکافه و ... بهره برد. این آبسردکن از بدنه بسیار مقاوم و هایژنیک ABS ساخته شده است. مخزن داخلی دستگاه از جنس استی بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

رطوبت ساز التراسونیک 400

رطوبت ساز التراسونیک 400 ساخت اسکندری توسط امواج فراصوتی رطوبت تولید میکند. این رطوبت ساز قدرت بالایی در بالا بردن رطوبت نسبی محیط دارد و مه حاصل از آن سرد می باشد. رطوبت ساز التراسونیک اسکندری به طور کامل از بدنه ABS ساخته شده است. این بدنه به هیچ وجه در برابر رطوبت زنگ نمی زند و بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

رطوبت ساز التراسونیک 600

دستگاه رطوبت ساز التراسونیک 600 مدل دیگر از مهساز سرد ساخت گروه صنعی اسکندری میباشد که با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه میگردد. بدنه این مهپاش به طور کامل از ABS مقاوم و ضد زنگ ساخته شده است. این رطوبت ساز قابلیت اتصال مستقیم به آب لوله کشی شده را دارد و همچنی بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

مهساز التراسونیک 1200

مهساز التراسونیک 1200 دارای 4 عدد پیزوسرامیک بوده و با ایجاد امواج مافوق صوت رطوبت ایجاد میکند. مه حاصل از این دستگاه سرد بوده که در اثر فشار امواج وارد شده بر آب مایع و تبدیل آن به حالت گازی حاصل میشود. رطوبت ساز التراسونیک 1200 قدرت بسیار بالایی در افزایش رطوبت نسبی محیط دارد. ای بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

سردخانه مرده | سردخانه بهشت زهرا

سردخانه مرده و یا سردخانه قبرستانی ساخت اسکندری در انواع تک کابین، دو کابین، چهار کابین و هشت کابین و سفارشی قابل طراحی و تولید است. سردخانه جسد تک کابین نمونه ای از این تولیدات می باشد که با توجه به سفارش مشتری با انواع بدنه استیل نگیر و یا گالوانیزه تولید میشود. در داخل این س بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

سردخانه زیر صفر و بالای صفر

برای تنظیم بازار عرضه و تقاضا و افزایش عمر انواع محصولات غذایی و مواد مختلف از سردخانه ها استفاده وسیعی میشود. سردخانه ها با توجه به دمای کاری در دو نوع بالای صفر و زیر صفر طراحی میشوند. در سردخانه های بالای صفر با توجه به نوع مواد داخل آن دمای سردخانه بین صفر درجه الی 10 درجه سا بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

کره گیر خانگی

کره گیر خانگی و رومیزی کره گیرهای بالازن ساخت اندیشه سبز از بدنه آلومینیومی با کیفیت و ضد زنگ و کاملا بهداشتی ساخته شده اند. این مدل مشک های برقی در ظرفیت های مختلف 7 لیتری، 10 لیتری الی 60 لیتری موجود بوده و از آن می توان برای تهیه دوغ و کره ارگانیک بهره برد. موتور و همزن این نوع ک بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

آبسرد کن چهار شیر اسکندری

آبسرد کن چهار شیر استیل از جمله دیگر آبسرد کن تولید شده در گروه صنعتی اسکندری میباشد که بعد از آب سردکن سه شیر در رده محصولات این کارخانه قرار گرفته است. این آبسرد کن دارای چهار عدد شیر ضد چکه و یک مخزن آبسرد بزرگ و مناسب جهت تامین آب گوارا ، خنک و بهداشتی برای تامین دائمی این چه بیشتر ..
دستگاه جوجه کشی (تبلیغ)

آبسردکن آنی سری مرکزی اسکندری

دستگاه آبسردکن آنی مرکزی برخلاف آبسردکن های متداول بدون وقفه قادر به ارائه آب خنک می باشد. در واقع این دستگاه یک لوله ورودی آب شهر و یک لوله خروجی آب سرد دارد و آب آشامیدنی شهری را بصورت آنی خنک میکند . هدف از عدم ارائه آبخوری استفاده از قابلیت منحصر به فرد لوله کشی سیستم آبسردک بیشتر ..

 |